Zincirli Yapraklı Şal Modeli Yapımı

17.05.2021
1.105
Zincirli Yapraklı Şal Modeli Yapımı

Zincirli Yapraklı Şal Modeli Yapımı
Zincirli Yapraklı Şal Modeli Yapımını videolu anlatımını sizler için ekliyoruz. Yine güzel, hoş ve örgünün güzelliğin yansıtan bir model. Şal modelleri arasında tercih edilen örnekler arasındadır. Model adındanda anlaşılacağı üzere yapraklı bir örgü örneği oluşturulan zincir örgü modeli şeklinde ve gerçekten sonuç çok iyi.
Şalınıza başlarken seçeceğiniz ip şalının yaşamış olduğunuz mekana ve ortama göre sizler ayarlayabilirsiniz.
Tam manasıyla Ören Eller örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve o canlı renklerine en az benim kadar çok hayran kalacağınızı düşündüğüm bu güzel örgü modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.
Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir çeyizlik örgü örneklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu İki Taraflı Yeni Örgü linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.
Ören Eller Modelleri Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek emek derledikleri bu güzel tığ işi örgü nasıl yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz kolay gelsin,

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.