Yüzük Örgü Modeli Yapılışı

09.02.2020
1.483
Yüzük Örgü Modeli Yapılışı

Yüzük Örgü Modeli Yapılışı
Minik yüzük örgü modeli yapılışı çok kullanımı kolay çok hedefli örgü modeli sizlerin beğenisinde olmaktadır. Örgü modelleri arayan arkadaşlarımız amacıyla kolay ve kolay bir numune modeli ile karşınızdayız.

Bir çok örgü modeline gidebilecek düz deliksiz numune sevenler amacıyla çok güzel yelek modeli olabilecek küçücük yüzük örgü modelini uygulaya bilirsiniz.

Kış ayalarının en çok aranan el işleri arasında örgü modelleri olmaktadır. Hanımlarımız el işlerini gerektiğince çok sevmektedirler. Genellikle şiş numunelerini arayan hanımlarımız amacıyla bir çok örgü modelimiz mevcuttur. Yazımızın içersindeki linklere kesinlikle tıklayınız değişik örgü numunelerine ulaşabilirsiniz.

Minik yüzük örgü modelinde istenilen ip markası tercih edebilirsiniz. Aldığınız ip markasının arka evresinde kesinlikle şiş numarası bulunmaktadır. Ellerinizin örgü ayarına göre de şiş numarası değişim göstere bilir.

Yeni örgü modelleri öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içersinde video anlatımlarımız gerektiğince yararlı olacaktır. yapılışı ayrıntılı anlatımlı olarak sizlere sunulmaktadır. Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şuandan kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. Yeni ve değişik örgü modellerinde yine beraber olma dileğiyle hoşçakalın.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.