Yuvarlak Yaka Bebek Hırkası

29.12.2020
1.627
Yuvarlak Yaka Bebek Hırkası

Yuvarlak Yaka Bebek Hırkası
Merhaba deryabaykalorgumodelleri,com sakinleri her örgü emek ister ama bu yeleğim hedefiyle o kadar uzun uğraşlar verdim ki… Gerçekten baktıkça gururlanıyorum.
sevgi dolu merhabalaaar, bilhassa bebek yelek modelleri isteyenlerin muhakkak Merhaba hanımlar, Burada Sizlere Ahududu Bebek Hırka Modeli Yapımını Anlattım.
Ahududu Bebek Hırka Modeli bebek hırka modelleri arayan arkadaşlarımız amacıyla harika hırka modelini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Hırka modelimiz görselliği gerektiğince şık olan uzun vakit kullanabileceğiniz hırka modeli olacaktır. Yapılışı ayrıntılı olarak videoda anlatılmıştır. Bebek hırkaları annelerin en çok tercih ettiği giysiler arasında olmaktadır. Neredeyse dört mevsim tüketimi olmaktadır.
Akşam üstü vede sabah saatlerinde dışarıda çok kullanıma gereksinimi olan kıyafetler arasında hırkalar yer almaktadır. Bu nedenden hırka modelleri örnekleri sıkça aranmaktadır. Bizlerde sizler amacıyla en yeni ve güzel hırka modellerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Ahududu modeli gibi bir çok hırka modelini sayfamızda bulabilirsiniz. Kız ve erkek bebekler amacıyla tığ işi ve şiş örnekleri değişik modelleri mevcuttur.
Yeni video anlatımlarda yine beraber olma dileğiyle hoşça kalınız… 1,2 Yaş amacıyla uygundur. 2,5 Yumak ip kullanılmıştır. 3,5 Numara şiş tüketimi. Beş adet düğme tüketimi. Eni: 30 santim, Boyu: 35 santim. İlk olarak yetmiş bir ilmek atarak başlayalım. Haroşa yöntemi ile başlıyoruz. İki sıra ördükten sonra ilik açıyoruz. Toplamda beş diş haroşa imkan kadar örülmüştür. Roba ayrımı yapılmaktadır.
Sekiz ilmek ilik yerleri olmaktadır. Ardından dilimleri ayırıyoruz. Modelin ayrıntılı yapılışı amacıyla video anlatımını izleyerek yapabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şuandan basit gelsin dileklerimizi iletiyoruz. Bebek hırkaları, güzel örgüler hepsi ve daha çoğu amacıyla linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince önemlidir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.