Yıldız Çiçekli Kare Motif Yapımı

28.04.2021
1.489
Yıldız Çiçekli Kare Motif Yapımı

Yıldız Çiçekli Kare Motif Yapımı
Merhaba, sizlere kabarık yıldız çiçekli kare motif yapımı anlatımını sunacağız. Çok güzel kabarık model kare motif örneği göreceksiniz. Resimdeki modelin anlatımını videolu olarak bulacaksınız yazımızda.
Güzel kare motifler arasında konumunu alacak çok güzel bir örgü modeli. Daha da büyütüp lif yapımında da kullanmak mümkün mi diye düşünmedim değil. İnşallah yapan olur resmini atar merak ediyorum nasıl görünür diye.
Renkli çiçekli kare motif yapımı ile yatak örtüsü , battaniye modelleri yapabilirsiniz. Motifleri birleştirerek değişik ipler ve değişik renkler ile bir çok örgü el işi modeli yapabilirsiniz. Farklı renklerin tüketimi çok yakışıyor.
Yapımı ile ilgili bilgi veren fotoğraflarımız da var. Modele başlarken sihirli halka yapımı ndan faydalanıyoruz. Yapımı anlatımı kelimeye tıklarsanız ulaşırsınız sizlere daha evvelce anlatmıştık. Amigurumi bebek yapanlar kullanıyor çok sık onlar çok iyi bilir. Bir de birtakım kare motiflerin ortası boşluk olmasın diye yuvarlak başlama esnasında kullanılıyor.
Aşağıdaki resimler sizlere rehber olacak videolu anlatım da tam olarak öğreneceksiniz. Kolay gelsin.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.