Yenidoğan Bebek Yeleği

09.06.2020
5.292
Yenidoğan Bebek Yeleği

Yenidoğan Bebek Yeleği
Hanımlar iki şiş ile süper kolay örgü bebek yelek modelinin yapılışını anlattım. Yapmak isteyenler derhal benimle örmeye başlayabilir.
Her ne kadar hazır giyim sektörü  büyük bir gelişim gösterse de el örgü modellerine derman sığmıyor. Farklı kalınlıklarda ve kalitelerde el emeği ile hazırlana örgüler bizlere sıhhatli kullanım garantisi veriyor. 7’den 70’e hem de yen doğmuş bebeklere bile örülmesi ideal olan örgü modelleri ile sevdikleriniz amacıyla değişik giyim ve aksesuar ürünleri örebilirsiniz. Genellikle titiz ve narin cildinin zarar görmesini, istemiyor ve ona sıhhatli ve sıcak giyim ürünleri, giydirmeyi düşünüyorsanız bebeğiniz ya da sevdiklerinizin bebeği amacıyla bebek örgüleri kategorilerinde yer alan; bebek patiği, bebek yeleği, battaniye, atkı, bere, tulum vs. gibi giyim seçeneklerini elleriniz ile örüp onlara giydirebilirsiniz,
Örgü modelleri geniş ürün yelpazesine sahip olarak kadınların hayatında kendisine mühim bir yer edindi. En çok da ailenin ya da sevdiklerinizin ufak m fertleri amacıyla değişik örgüler örerek onlara natural ve orjinal tasarımlar meydana çıkarmaktadır. Örgü yapabilecekleriniz sınırsız iken kadınların en çok da bebek örgüleri örmelerini en mühim sebebi ise bunların biraz daha kolay ve kısa vakitte bitmesinden kaynaklıdır. Yani bir bebek yeleği ile büyükler amacıyla örülen bir örgü yeleğin bitiş zamanı birbirinden değişik olmaktadır. Bunun dışında bebek örgüleri fazlalıkla tığ işi yöntemi ve daha kolay modelleri ile hazırlanmaktadır. Hiç bilmeyen bir bugünümüzde hiç örgü örmeyen bir şahıs bile eline aldığı tıp ile ufak bebek patikleri örerek, örgü örmeyi öğrenmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.