Yeni Yıl Bebek Yeleği Yapımı

30.11.2019
363
Yeni Yıl Bebek Yeleği Yapımı

Yeni Yıl Bebek Yeleği Yapımı
Anneler çocuklarına çok güzel örgüler örmek amacıyla bu örgü modelini kesinlikle öğrenmeliler. Yazlık ve kışlık örgü örmek istiyorsanız göz atın!
Örgü dendiğinde ilk olarak akıllara kışlık örgü yelek modelleri geliyor. Birçok tür örgü modeli ve türü vardır. Ancak ülkemizde en çok tercih edilen ve sarfedilen kışlık örgülerdir. Kışlık örgüler ortamında atkı, bere, yelek, şapka, hırka en çok tercih edilen modellerdir. Ülkemizde örgü işi çok seviliyor. Hemen derhal yurdumuzun dört bir köşesinde örgü ören kadın vardır. Örgü örmeyi seven de giyen de çok. Bu yüzden örgü pazarında yeni yeni çoğu ip modeli üretiliyor. Bu ipler ile kadınlar farklı örgü modelleri örüyor. Genellikle kış aylarında kapüşonlu hırkalar, detaylı şallar, salaş bereler çok çok kullanılıyor. Hele ki kendi el emeğiniz ise daha çok ilgi çekiyor.
Yelek modası ülkemizde hiçbir vakit geçmiyor. İster yaz ister Bahar ayı ister ise kışın yelek kullanmak mümkün. Yazlık bir yelek modeli örecek iseniz, ince ve terletmeyen ipleri tercih etmelisiniz. Bahar ayları amacıylade, yaz aylarında kullandığınız ipleri seçebilirsiniz. Kış ayı amacıyla yelek modeli örmek istiyorsanız, daha kalın ipleri alabilirsiniz. yelek amacıyla çoğu ip alternatifi mevcut. Son vakitlerde en çok tercih edilen ipler simli ve yaldızlı iplerdir. Bu iplerden yelek modeli yaptığınız vakit, hem gece hem gündüz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Simli bir yapıya sahip bulunduğu amacıyla güneşte ve ışıkla parlayacaktır. yelek modellerinde örümcek modeli her vakit modadır. Ancak bugünümüzde çoğu aparat ile çiçek tipinde yelek modelleri örmek mümkün. Bu tarz aparatları Çevrenizdeki tuhafiyelerden basitlıkla temin edebilirsiniz,

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.