Yeni Uzun Lif Yapılışı

29.05.2021
1.370
Yeni Uzun Lif Yapılışı

Yeni Uzun Lif Yapılışı
Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, bilhassa lif modelleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını içtenlikle dile getirdikleri ve son vakitlerde banyo liflerinden olan ve evinize de renk katacak olan bu Yeni Uzun Lif Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.
Yeni Uzun Lif Örgüsü
Tam manasıyla örgü hayatım liflerine aslında çok ama çok yakışır olan ve ister sevip alacağınız renkli ipler ile dilerseniz de evde çoğalan ipleriniz ile tercih edebileceğiniz bu güzel lif modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.
Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir uzun lif modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu Hayran Bırakan Kolay Lifna bakmadan geçmeyin derim.
Örgü Hayatım Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler amacıyla emek emek derledikleri bu Yeni Uzun Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.