Yeni Elma Lif Modeli Yapılışı

21.06.2021
1.347
Yeni Elma Lif Modeli Yapılışı

Yeni Elma Lif Modeli Yapılışı
Lif modelleri tığ işinin en sık ve çok uygulanan modeli olmaktadır. Her kesime hitap eden lif örneklerin çoğalması ilginin artmasına en büyük etken olurken video anlatımlarda yine hanımlarımızın lif modellerine ayrı ilgisinin çoğalmasında etkenlerin ilk sırada olmasına sebep olmaktadır. İstediğiniz modeli youtube arayarak buluyorsunuz ve birlikte örerek hiç uğraşmadan modelin detayına ulaşıyorsunuz. Video anlatımlar özellikle yeni el işlerine başlayanlar için faydalı olmaktadır. Sitemizde birçok modeli video anlatımlı bulabilirsiniz. Yazımızdaki linke tıklayarak lif modellerine ulaşabilirsiniz.
Yeni elma lif modeli yapılışı
3 Renk lif ipi kullanımı
Elinize yatkın tığ seçimi
Kutu tekniği ile örülmüştür.
Yapılışı: İlk olarak uç uca altı fıstık yapalım, bir açık fıstık yapalım bir fıstık atlayıp birlikte kapatalım, aynı şekilde örelim beş kutu elde etmiş oluyoruz. Modeli ters çevirelim, uç uca iki fıstık yapalım tepesine tekrar açık fıstık ilk fıstık dibine açık fıstık yapıp birlikte kapatalım, tekrar kutu tekniği ile sıra sonuna kadar gelelim. Elma görselini kutu tekniği ile örerek vereceğiz.
Elma görseli bitiminden sonra yaprak ve sap kısmını tamamlıyoruz. Detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin,

https://youtu.be/DolNWISbhXg

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.