Yeleklerde Kol Kesimi Nasıl Yapılır

18.04.2021
1.599
Yeleklerde Kol Kesimi Nasıl Yapılır

Yeleklerde Kol Kesimi Nasıl Yapılır
Şiş örgü yelek modellerinde kol kesiminden bahsedeceğiz bu videoda. Yelekte kol kesimi nasıl yapılır anlatan çok hoş bir video. Şiş ile ördüğünüz yelek örneklerinde bu yöntemi kullanabilmeniz mümkün. Yada kendinize basit gelen yöntemleri deneyebilirsiniz. Bu biçimde yaptığınızda kol kesimini çok şık duruyor. Sizlere anlatımlı çoğu yelek modellerinden bahsettik. Beğendiğiniz örnekleri örüp kol kesimlerini bu yolla yapabilirsiniz
Öncelikle kol kesimi için ön pat denilen ön lastik kısmında kaç ilmek ayırdıysanız aynı sayıdaki ilmeği şişe ekleyerek gelin yelek kol kesim lastiğine başlanmakta. Ön pat gibi kol kenarına da aynı lastik uygulanacak.
İlk olarak ön yüzde değil arka yüzde yelek kenarına gelince iki ilmek beraber alınmakta. Ön yüzde toplama yapılmamakta. Belirli sıra bu bölüm paspas örer gibi yalnızca o kol kesim bölümü örülmekte. Zaten alıntı Türkçe gelin yelek kol ve yaka kesim videosunu izleyerek,Türkçe videoda o kadar hoş anlatılmış ki hiç kafanız karışmadan ne demek istediğimizi anlayacaksınız. Kolay gelsin.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.