Yelek Şal Hırka Battaniye Yapımı

22.10.2022
162
Yelek Şal Hırka Battaniye Yapımı

Yelek Şal Hırka Battaniye Yapımı
Yelek örgü modelleri çok eski vakitlerdan itibaren yaşı bir oran çoğalmış olan bayanlarımızın kapılarının önlerine çıktıkları vakitler da giydikleri yalnızca sırtlarının üşümesini ve bu sebepten ötürü hasta olmalarını engel olan yapımı çokta zor olmayan bir kıyafettir. Hal bu tür olunca eski vakitler da kimin kapısına gider iseniz gidin orada bir ihtiyar bayan oturuyorsa onun sırtın da yelek görebilirdiniz.
Fakat bundan sonra gençlerimiz yelek, patik gibi kıyafetleri kullanmak yerine daha çok Şal modelleri ve yapılışı kullanıyorlar. Hem güzelliklerini meydana daha iyi bir biçim de çıkartabilmek adına hem de çevresindekilere modaya uyuyormuş havası sunabilcek adına.
Tabi bir de küçük bebeklerimizi unutmamak lazım. Onlar bizim ülkemizin geleceği oldukları amacıyla herkesten daha önemliler. Bu ve bunun gibi nedenlerden ötürü ülkemiz de bebeklere aşırı dikkatli bir biçim de bakılmaktadır. Hatta belli bir vakit vakitsince doğum yapan annenin kendi annesi de yanın da durur ve bebeğe nasıl bakılacağı hakkın da başlangıç aşamasın da ders veriri. Bebek yavaş yavaş büyümeye başladığı vakitler da Örgü bebek battaniye modelleri oluşturulmak zorun da bulunduğu amacıyla bu sefer de kendi annesinden örgü dersleri almaya başlarla,

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.