YAPRAKLI YOLLAR ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI

07.06.2018
1.347
YAPRAKLI YOLLAR ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI

YAPRAKLI YOLLAR ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI
10 ilmek ve katları üstüne kurulan Örgü Yapraklı Yol Modeli zarif örneği ile Şiş ile oluşturulan Tüm örgülere çok yakışır.Açıklamalı Örgü Tarifleri amacıyla daha çok modeli sayfamız da görebilirsiniz.

Yapraklı Yollar Örgü Modeli Yaz amacıyla Bluzlar ve Uzun Yelek Tuniklere yakışır. Mevsimlik Örgü Modellerin de kullanacaklara Şişle Şal örek amacıyla yakışacağı gibi Bebek Battaniyeleri ve Kadınlar amacıyla El Örgüsü Yelekler de aynı şekilde hoş duracaktır.

Zarif ve kibar modelleri her vakit ki gibi Bebek ve Bayanlar amacıyla El Örgüsü Hırkalara,,Yelekler ve Etol modellerine yakışacağını düşünüyorum.

Çocuklara bilhassa Kız Çocuk Örgülerin de bu model ile her şey yapılır. 3 ilmek Yapraklar 7 ilmekte Motifler arası sarfedilen Haraşo modeli amacıyla 10 ilmek ve katları hesaplanmalı.

Geçen sizin ile paylaştığım Ajurlu Yollar örgü modelini de Kış örgüleri amacıyla düşünebilirsiniz. Biliyorum Yaz ayların da Örgü işler zor geliyor fakat boş vakitlerini işe fayda El İşleri ile geçirmek isteyen Marifetli hanımlar amacıyla Yaz-Kış her türlü çalışmaları severek yayınlıyorum kolay gelsin,

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.