Derya Baykal Örgü Modelleri

Yaprak Modeli Bebek Yeleği

11.10.2019
Yaprak Modeli Bebek Yeleği

Yaprak Modeli Bebek Yeleği
Bebek yeleklerinden çok güzel bir numune daha. Yaprak desenli bebek yeleği yapılışı. Harika bir model. Yaprak bölümünü dikdörtgen şal modellerinde de kullanabilirsiniz. Bebek yeleklerinden bu örneği kız ve erkek çocuklar amacıyla örebilirsiniz. Şiş örgü modelleri ve tığ işi örgülerle torunlarınıza, kız ve erkek çocuklarınıza mükemmel örgüler, yelekler örebilirsiniz. Bebek bolero yapımı videolu numune kızlar amacıyla çok güzel ve kullanışlı. Haraşo erkek bebek yeleği yapılışını da erkek torunlarınız amacıyla örebilirsiniz. Üzerine armalarla ufak süslemeler yapabilirsiniz. Çok ideal olacak bir numune. Bebek yelekleri anlatımlı daha çoğu numune var. Bir tıkla hepsine ulaşabilir beğendiğiniz modelleri örebilirsiniz. Bebek örgü numuneleri örerek satış yapan çoğu takipçimiz var. Kendisine yeni model soranlar amacıyla birazdan başlayacağımız yeleğin modelini gösterebilir ve derhal örmeye başlayabilir. Çok güzel bir numune. Yapraklı alanı çeyizlik şal modelleri içersinde çok ideal.
Yaprak Deseni Yelek Modeli
Yaprak desenli bebek yeleği yapılışı modelde verdiği ölçüler 1,5 – 2 yaş amacıyla ideal. Siz ilmek adetlerini artırarak ya da azaltarak dilediğiniz yaş amacıyla örebilirsiniz. 112 ilmek ile başlayabilirsiniz. Bu ölçülerle 1,5 yumak ip gidiyor. Bebe yünleri ve 3 – 3,5 mm şişlerle örebilirsiniz. Şiş ölçülerini ipin kalınlık ve inceliğine göre, sizin örgü şeklinize yani ellerinizin sıkılığına göre ayarlayabilirsiniz.
Yeleğimiz çok şık duruyor. Şimdi detaylı bir şekilde bu örneğin, bu şık yeleğin nasıl örüldüğünü izleyelim. İyi seyirler,

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.