Yakalı Bebek Yelek Modeli Yapılışı

07.02.2020
1.488
Yakalı Bebek Yelek Modeli Yapılışı

Yakalı Bebek Yelek Modeli Yapılışı
Sevgili örgü sevenler tekrar çok güzel ancak basit bir kız çocuklar amacıyla yelek modeli hazırlayıp sizlere sundum.
Lastikli ve pirinç numuneli bu yelek modeli sizlere sunarken erkek çocuk yelek örneği olarak da çalışabilirsiniz bu gürsel yalnızca kız çocuklara göre hazırlandı sizler pirinç örneği erkek çocuklara da yapabilirsiniz.
Pirinç örneği bilirsiniz ki çıtı pıtı bir görseli var hemde basit bir çalışma bulunduğunu söylemek istedim ve tekrar bir çok modeller var kanalım olan orgu tarifleri diye oradan numune olarak alıp bu model bulunduğu gibi uygulayabilirsiniz.
Ben örgüler ile alakalı şunu söylemek isterim şayet modeli beğenip de örneği beğenmez iseniz farklı misaller uygulayıp yapabilirsiniz bazı durumlarda modellere bakarken görsel olarak düşünün ve numune yapımında kendinizde kara verebilirsiniz bu model yalnızca çocuklara değil kendinize de yapabilirsiniz çok basit bulunduğu kadar gösterişli bulunduğunu görüyorsunuz.
Arkadaşlar ben orgunun miktarını sizlere vermek tense yapılışında izlemenizi tevsiye ederim anlatım da daha basit yapabilirsiniz videoyu durdurarak dilediğiniz yerde yapacağınızı düşünerek sayıları yazıyla değil izleyerek yapın istediğim amacıyla vermiyorum tabi ki yapamaz olursanz yorumlardan bana erişerek sizlere her şekilde yardımcı olurum onun amacıyla burada bulunduğumu unutmamalısınız .
Sevgili örgü sevenler tekrar her hangi bir hususta takılır ya da anlatımlardan anlamaz iseniz dediğim gibi bilgi veririm şimdi bu güzel numune olarak ve çocuk yelek olarak yapacak olan sevgili örgü sevenlere şuandan basit gelsin eğlenceli örgüler.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.