Yakadan Başlamalı Bebek Yelek Kaç ilmekle Başlanır

29.03.2020
20.378
Yakadan Başlamalı Bebek Yelek Kaç ilmekle Başlanır

Yakadan Başlamalı Bebek Yelek Kaç ilmekle Başlanır
Bebek örgüleri içersinde beğeni kazanan metotların başında yakadan başlamalar gelir. Görünüm olarak da çok başarılı olan bu metot, örümü zevkli bulunduğu amacıyla de tercih edilmektedir. Bebek el örgü yelekleri gerçekleştirme isteyenler amacıyla bizler de en çok tercih edilen modelleri derledik. Bu modelleri inceleyerek, güncelliğinizi de denetim edebilirsiniz.
Modellerin yapımı gerektiğince kolay. Zevkle örebileceğiniz, şık ve hayal gücünüze açık yapıdalar. Değişik şekillerde, renk ve desenlerde bu harika yelekleri sizler de yapabilirsiniz,
Bebek kıyafetleri örerken tercihlerinizi muhakkak doğru yapmalısınız. Genellikle ipler onların tenine ideal ve yumUşak bebek yünlerinden oluşmalı. Hem de renk tercihleri de pastel tonlarda olmalıdır.
Örgü örerken kendinizi daha dingin ve sakin hissedersiniz. Hele ki bebek kıyafetleri, yelek örüyorsanız, daha da bir mutlu olursunuz.
Yakadan başlanan bebek yelekleri tercih edilme nedeni olarak süratli örülmeleri ve şık duruşları sayılabilir.
Beğeni Kazanan Bebek Yeleği Modelleri
Bebekler amacıyla harika modellerden derlediğimiz bu güzel yazımızda, çok tercih edilen ve örülen örgüler yer almakta. Detaylı şekilde resimleri inceleyebilir, renklerini de kendi zevkinize göre seçebilirsiniz.
Muhteşem neticeleri alacağınız bebek yeleklerini boyundan başlayarak yaptığınızda, çok daha güzel olduklarını göreceksiniz. Dikişsiz ve istediğiniz büyüklükte bu modelleri oluşturmanız olası olacaktır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.