Üzümlü Bebek Bot Patik Yapımı

13.02.2023
71
Üzümlü Bebek Bot Patik Yapımı

Üzümlü Bebek Bot Patik Yapımı
Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle Yeni Bebek Örgüleri arayanların zevkle örebileceği bu iki şiş ile bebek bot patik modelleri çeşitlerinden olan ve inşallah bitirdikten sonra görenlerinde maşallah çekeceği bu Şiş İle Bebek Bot Patiği Yapımını şimdi paylaşıyorum.
Şişle örülmüş üzümlü bebek patiği modeli nasıl yapılır ? gerçekte bu bozukluğun yanıtı gerçekte çok kolay alçakta anlatımı çok kısa şekilde verilmiştir bağcıklarında tespit edilen motifleri dileiğiniz gibi yapmanız olası…Örnegin kız çocukları amacıyla çilek figürlü bir patik halinede dönüştürmeniz olası patiğimizi…Bu aşamada işte hayal gücünüz döneme giriryor,Kolay ve anlaşılır anlatım ile sizlerde bot patikler yapabilirsiniz.
değişik süslemelerle bebeklerinizin yumuk ayaklarına ideal tasarımınız olan şirin bebek patikleri yapmanız olası…Yapacak olanlara şuandan kolay gelsin,

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.