Üçgen Şal Yelek Modeli Yapılışı

11.03.2020
2.844
Üçgen Şal Yelek Modeli Yapılışı

Üçgen Şal Yelek Modeli Yapılışı
Sevgili örgü sevenler bu güzel modeli Sizlerin de beğeneceğini umut ederek şal yapılış anlatımı olan videoyu görselde ki Resimlere bakıp Sizlerin de daha basit çalışacağımızı düşünüyorum
Nasıl yapılır sorusuna gelince kısaca tanım vermek istiyorum.
10 ile başlayıp 5 saat falan yapıyorum zincirle dönüp Bir kazanın tepesine basarak 4 adet Trabzon yapıyoruz 3 zincir çekiyoruz Biz trabzan 3 zincir kenarı amacıyla 4 trabzan yapıyorum.
Ve bu şekilde 3 sıra olacak şekilde çalışmanızı devam ediyoruz 4 birazdan yapıyorum 5 zincir çekiyorum ve 3 adet Trabzon yaparak arasına 3 zincir çekerek devam ediyorum Yine 5 zincir yapıyorum ve 4 Ravzayı yapıyorum.
Geriye dönüp 4 yapıyorum 3 zincir çekiyorum ve zincir yaptım üzerine 3 adet aralarına üçer zincir Çekerek trabzanları oluşturuyoruz 15 zincir çekip başka 5 zincir çektiğimin gelip tekrar 3 adet aralarına 3 zincir Çekerek 3 zincir çekip 4’lü Trabzan oluşturuyorum.
Zincirle geri dönüşüm 413 zincir çekim 3 adet aralarında Trabzon yapıyorum 15 den 2 indirme bakıp Tabii istiyorum 7 adet trabzan yapıp Trabzon bir sıkı iğne çalışıp 7 sınavdan Trabzon’la zincirimi Tabii istiyorum bu şekilde modelime devam ediyorum.
Diğer yapraklarında ikinci yaprağım da 10 zincir çekiyorum 3 yaprağım da 14 çekiyorum 4 yaprağım da tekrar 14 çekiyorum üzerinde trabzan anlarım hepsi 7 adet Trabzon 8 ile bekliyorum burada karışık olarak düşünecek olursanız izlemeye devam edelim,

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.