Üç Boyutlu Midye Şal Yapımı

11.05.2021
1.259
Üç Boyutlu Midye Şal Yapımı

Üç Boyutlu Midye Şal Yapımı
Melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize çok büyükte sevgi dolu selamlaar, bilhassa şal modelleri arayanların muhakkak ama muhakkak bakmasını içtenlikle dile getirdikleri ve benim de gördüğüm ilk andan sizlere sunmak amacıyla sabırsızlandığım bu üç ebatlı üçgen şal modelini sitemize ekliyoruz canlarım.
Üç Boyutlu Üçgen Şal
Tam manasıyla ören hanım şallarına aslında çok ama çok yakışır olan ve son vakitlerde çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan gelinlere de çok yakışacak olan bu üç ebatlı şal modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.
Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir yeni üçgen şal modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu Şiş İle Yazlık Şal Örgüsüna bakmadan geçmeyin derim.
Ören Hanım Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek sunarak derledikleri bu üç ebatlı üçgen şal nasıl yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.Üç Boyutlu Üçgen Şal Videosu,

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.