Tunus İşi Bebek Yeleği Yapılışı

20.06.2019
3.221
Tunus İşi Bebek Yeleği Yapılışı

Tunus İşi Bebek Yeleği Yapılışı
Örgü tekniklerinden en çok kullanılanı olan Tunus işi yöntemi ile bebek yeleği yapılışı. Kolay ve yalın olan bu yeleği derhal öğrenebilirsiniz.

Örgü son senelerde çoğu kadın doğrulusunda tekrardan gündeme getirildi. Farklı modeller, renkli ipler ve sevimli örgü şişleri yardımıyla son derece keyifli vakit geçirme imkânı doğdu. Gerek evde yalnızken gerekse komşu gezmelerinde elleri çalıştırmak amacıyla son derece uygun olan mamüllerdir. Bu mamüller kadınların sağlığı yönünden da mühim avantajlar sunuyor. Ancak birtakım kadınlar örgü örmeyi bilmediğinden en küçük bebek yeleğini dahi örmeye cesaret edemiyor. Bu hususta sizlere yardımcı olacak olan anlatımlı örgüler her türlü örgü yöntemini anlamanıza yardımcı oluyor. Farklı teknikleri denemek dilerseniz de tekrar bu olanaklardan faydalanabilirsiniz. Örgü örmek son derece zevkli bir aktivitedir ve bu işi gerçekleştirme amacıyla çok çok para harcamanız da gerekmez.

Tunus İşi Bebek Yelekleri
Örgü örmek amacıyla gereksiniminiz olan şeyler yalınce ip ve mildir. Ancak bu malzemelerin yapılacak örgünün modeline göre seçilmesi gerekiyor. Bebek örgüleri genellikle ince miller ve ipler ile yapılmaktadır. Ancak ponçik hırkalar gibi büyük hırkalar kalın iplerle ve millerle örülüyor. Bu tarz detaylara ilgi ederseniz problem yaşamadan örgülerinizi yapabilirsiniz. Örgü örmek her vakit insanın vaktini dolduran ve son derece güzel vakit geçirmesini gerçekleştiren aktivitelerdir. Kışlık örgüler bu kapsamda en çok tercih edilenlerdir. Ancak merserize ipler ile daha serin tutacak yazlık örgüleri de deneyebilirsiniz. El beceriniz geliştikçe daha da çok model üretebilir ve örgü örebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.