Tunus İşi Bebek Hırkası Yapımı

28.12.2019
3.193
Tunus İşi Bebek Hırkası Yapımı

Tunus İşi Bebek Hırkası Yapımı
Sevgili arkadaşlar bu konumuzda sizlere tunus işi bebek hırkası anlatacağım. Burada yapılışını detaylıca bahsedeceğimiz tunus işi bebek hırkası yapılışı çok hoşunuza gidecek. Hem erkek çocuklarımız amacıyla hem de kız çocuklarımız amacıyla kolaylıkla uygulayabileceğiniz harika bir tunus işi hırka modelini.
Ben erkek çocukları amacıyla yaptığımdan mavi ve beyaz renk ip tercih ettim ve detaylarına beyaz ekledim. Siz kız çocukları amacıyla yaparsanız rengini değiştirebilirsiniz ya da kız-erkek ikisini orta kullanabileceği bir ip tercih edebilirsiniz.
Benim hırkam 2-3 yaz çocuklarımız amacıyla uygundur. Ben bebek hırkası yapımı na kapşon kısmından yani şapkasından başladım. Siz de aynı ölçüleri yaparak 2-3 yaş çocuklarımız amacıyla yapabilirsiniz.
Aynı vakitte gövde ölçü tablosu kullandım. Beden ölçü tablosunun her ölçüsünün 1-2 santim çoğunu kullandım. Biraz daha büyük olsun istedim ondan ötürü birazcık büyüttüm ölçüleri. Hem bu yıl giysin hem de yılye giysin dedim.
Sizde çocuğunuzu gövde ölçülerine göre yaşına göre gövde ölçü tablosu kullanabilmeniz mümkün ya da daha büyük yapabilirsiniz. Bu tamamiyle sizin tercihinize kalmış bir şeydir arkadaşlar.
Yukarıda da dediğim gibi tunus işi beremizi örmeye şapkasından başladım ve aşağı doğru ilerledim. Siz isterseniz yakadan başlayıp sonra da şapka ekleyebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.