Tunus İşi Bebek Elbisesi Yapılışı

05.04.2020
353
Tunus İşi Bebek Elbisesi Yapılışı

Tunus İşi Bebek Elbisesi Yapılışı
Ülkemizin birtakım yörelerine göre tığ şiş örgü birtakım şahıslara göre de Tunus işi, birtakımlarına göre de tek şişle örülen örgü adı ile tanınan Tunus işi örgü modellerini sitemizde bulabilirsiniz. En güzel Tunus işi örgü modellerini bulabileceğiniz sitemizde pek çok modeli sizler amacıyla özenle seçtik ve hazırladık.
Birbirinden eğlenceli ve güzel misaller bulmak amacıyla sitemiz sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Tunus işi bebek elbiseleri rengarenk modellerini bulabileceğiniz resimlere göz atarak istediğiniz rastgele bir modeli küçük kızınız amacıyla örebilir ya da sevdiğiniz biri amacıyla armağan hazırlayabilirsiniz.
Aynı vakitte sitede Tunus işi yelekler, patikler, pantolon, battaniye ve tulum modellerini de bularak, istediğinizi örüp, hem keyif alabilir hem de sevdiğiniz insanları mutlu edebilirsiniz.
Sitemiz içersinde birbirinden şık Tunus işi bebek elbiseleri modellerini bulabilir ya da bu örgüye şimdilik yeni başlıyorsanız şık patik misalleri ile de örgü örmeye başlayabilirsiniz. İki şişe göre örülmesi daha kolay olan bu örgü modelleri kolay ve zeki hanımların hayal kuvveti ile ilerlemiş ve böylelikle küçüklıkları da sıcacık tutan yünden el işi modelleridir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.