Tunus Çocuk Yelekleri ve Yapılışı

12.12.2020
2.509
Tunus Çocuk Yelekleri ve Yapılışı

Tunus Çocuk Yelekleri ve Yapılışı
Tunus işi yeni bebek yelek modeli yapılışı iki renkli örgü yelek modelleri arayanlar amacıyla güzel yelek modelini siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Tunus işi modelleri sevenler amacıyla güzel bebek yeleği yapımını video anlatımlı izleyerek rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Hem de sitemizde şiş örü, tığ işi bebek yelek modellerinin örneklerini bulabilirsiniz.
Kış aylarında bebek yelek modelleri en sık aranan örgü modelleri arasında yer almaktadır. Kız ve erkek bebek yelek modellerini sitemizde video anlatımlı bulabilirsiniz.
Tunus işi yeni bebek yelek modeli yapılışı
06, ay ve 1,5 yaş amacıyla uygundur.
4 Numara şiş kullanımı
İki renk ip
Yapılışı: İlk olarak ön kısımlar yapılarak başlanmıştır. 14 ya da 15 Santim zincir çekilmiştir. İlmek adedi ön kısımlar amacıyla verilmemiştir. Santim programı ile ön kısımlar yapılmıştır. Her zincirden ilmek çıkartalım, ilmekleri toplayarak kafaya geliyoruz. Lastik programı yapıyoruz. Ters ve yüz modeli uyguluyoruz. Pirinç modelini uyguluyoruz. Toplamda beş sıra örüyoruz. Beyaz ip ile model kurulumuna geçiyoruz. İlk olarak bir sıra düz örgü örüyoruz. Modeli kurup kol evine kadar ilerliyoruz. Kol kesimini uygulayıp devam ediyoruz. Omuz kısım ayrıntıyı ve modelin yapılışı amacıyla video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin,

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.