Tuğla Desenli 2 Renkli Bebek Yeleği

30.05.2021
1.211
Tuğla Desenli 2 Renkli Bebek Yeleği

Tuğla Desenli 2 Renkli Bebek Yeleği
Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, sitemizde yayınladığımız bu çocuk yeleği modellerine kesinlikle bakınız canlarım, başka bir sizlere göstermek amacıyla sabırsızlandığımız ve desenlerine de hayran kaldığım bu Tuğla Desenli Renkli Bebek Yeleği Yapılışını paylaşıyoruz.
Tuğla Desenli Renkli Bebek Yeleği Yapımı
1/2 yaş amacıyla ideal olan bebek yeleği .Açık yeşil renk 1 yumak, koyu yeşil renkten yarım yumak ip kullanılıyor. Önler ;40 ilmek 1 doğrultu , başka ön parçada 40 ilmek, Arka 70 ilmek başlanıyor.
Tam manasıyla Hatice Hanımın her vakit ki gibi titizlikle meydana getirdiği ve göze de hoş gelen bu Yeni Tuğla Bebek Yelek Modelini umarım sizlerde büyük bir keyifle yapabilirsiniz, ellerinize sağlık.
Kısa bir vakit evvelce sitemizde paylaşım yaptığımız başka bir Yeni Sezon Bebek Yelek Örnekleri çeşitlerinden olan ve bitirdikten sonra yavrunuza da çok yakışacak olan bu Yakadan Başlamalı Yaprak Örnekli Bebek Yeleği Yapılışı linkine tıklayınız lütfen.
Haticeyle Örgü Keyfi Youtube Kanalına Tuğla Desenli Renkli Bebek Yeleği Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla şükranlarımızı iletiyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.