Tığ İşi Yıldız Modeli Bere Yapılışı

06.01.2021
1.541
Tığ İşi Yıldız Modeli Bere Yapılışı

Tığ İşi Yıldız Modeli Bere Yapılışı
Bere modelleri amacıyla bugün size kadınlara ideal olarak yapılmış bir bere modeli göstermek istiyorum. Tığ işi yıldız modelli bere amacıyla alçakta sizlere ayrıntılı yapım adımı sahibi olan bir video sunacağım. Buradaki ayrıntılı yapım adımını takip ederek bu bere modelini kısa sürede yapıp kullanıma hazır duruma getirebilirsiniz.
Kışlık bere modelleri amacıyla her vakit size değişik misaller göstermeye çalışıyorum. Bugün tığ işinden yapılmış bir bere modeli göstereceğim. Bu bere modeli burada bayanlar amacıyla yapılmış ama bu bere modeli erkekler amacıyla de uygulanabilecek bir dizayn hem de isterseniz çocuklar amacıyla de bu bere modelini yapabilirsiniz.
Yıldız modelli bere yapımı amacıyla burada hardal sarısı ve gri renkte örgü ipi kullanılıp bayanlar amacıyla bir bere yapılmış bere yapımı amacıyla burada Nako Denim markalı coton akrilik özellikteki ip kullanılmış. Bu ip dışında orta kalınlıkta olan değişik marka iplerde tercih edebilirsiniz.
Bere modeli yapımı amacıyla evvelce 11 zincir çekimi ve üstüne tığ işi lastik yöntemi yapılmış. Bu lastik yöntemini bilmiyorsanız videoda ayrıntılı bir anlatım yapılmış. Yaptığınız lastik örgüsünü baş etrafına göre ölçerek ideal ölçüyü bulabilirsiniz. Lastik örgüsünden sonra ise yıldız modelinin yapımına geçilmiş. Bere gerçekleştirdikten sonra ise tepesine bir ponpon yapılıp bere modeli tamamlanmış.
Tığ işi yıldız modelli bere yapımı amacıyla alttaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.