Tığ İşi Portbebe Tulum Battaniye Yapımı

05.01.2021
2.301
Tığ İşi Portbebe Tulum Battaniye Yapımı

Tığ İşi Portbebe Tulum Battaniye Yapımı
Merhaba hanımlar deryabaykalorgumodelleri,com sakinleri her örgü emek ister ama bu Kolay tulum hedefiyle o kadar uzun uğraşlar verdim ki… Gerçekten baktıkça gururlanıyorum. Öncelik ile şiş ile örülmüş basit bir bebek tulum gördüm ve ilk işim basit Daha evvelce sizlere bebek battaniyesi yapımı amacıyla değişik modeller göstermiştim. Bugün ise son birkaç senedir moda olan ve bebekleri sıcak tutmak amacıyla sık sık sarfedilen bir örgü işinden konuşmak istiyorum. Portbebe tulum battaniye modeli bugün sizlere yapımını göstereceğim örgü işi.
Portbebe tulum battaniyesi dediğim gibi son senelerde gerektiğince çok kullanılıyor. Bebeğinizi bu tulum battaniyenin içerisine koyarak her vakit sıcak kalmasını sağlayabilirsiniz.
Portbebe tulum battaniye modeli hem kız bebekler amacıyla hem de erkek bebekler amacıyla yapabileceğiniz güzel bir model. Buradaki örnekte battaniye beyaz ip ile yapılmış. Üzerine ise kırmızı örgü ipi ile tulum modeli yapılmış ve bunlarla süslenmiş.
Bunun dışında siz kız bebekler amacıyla ya da erkek bebekler amacıyla değişik renk ipler tercih edebilirsiniz. Süsleme olarak ise ufak çiçek, araba, baykuş, kalp, kuş vb. gibi değişik motifler ekleyebilirsiniz. Battaniyenin tulum şeklinde olması amacıyla yan kısımlarında düğmeler kullanılmış. Hem de oluşturulan kapüşon ile de bebeğin kafasının soğuktan korunması da sağlanmış kolay gelsin,

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.