Tığ İşi Motifli Büstiyer Yapımı

27.06.2022
1.002
Tığ İşi Motifli Büstiyer Yapımı

Tığ İşi Motifli Büstiyer Yapımı
Hanım dilendi bey beğendi motifinden çok güzel bir numune daha. Hırkalar, şallar, battaniyeler ve daha neler neler ördük. Daha evvelce aynı model ve aynı renklerle tığ işi etek modelleri anlatımlı numune paylaşmıştık. Takım olarak örgü büstiyer tanımı ile grup yapabilirsiniz. Hanım dilendi bey beğendi motifi ile bende henüz hırka örüyorum. Tarifini sizlerle paylaşacağız. Hanım dilendi bey beğendi hırka yapımı çok güzel bir numune. Aynı renklerde ve aynı şekilde örmeye çalışıyorum. Tabi sağ olsun annemde bana yardım ediyor. Aynı motif ile geleneksel piyasa filesi yapımı da örmüştüm. Yine tanımını sizlerle videolu olarak paylaşmaya çalıştım.
Tam motif ve yarım motiften meydana gelen çok şık örgü büstiyer tanımı. Tarifi yani motifin yapılışını sizlere videolu olarak vereceğiz. Daha evvelce çoğu tanımı anlatırken şemalı olarak da paylaşmıştık. Oldukça basit bir motif. Ve her modele çok yakışıyor. Motifleri birbirine son turda ekleyebilirsiniz.
Tam motif ve yarım motif bu şekildedir. Yapılışı gerektiğince basit. Başlangıç olarak sihirli halka yapıyoruz. Ve motife trabzanlarla başlıyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.