Tığ İşi Kolay Örgü Battaniye Yapılışı

30.07.2021
1.117
Tığ İşi Kolay Örgü Battaniye Yapılışı

Tığ İşi Kolay Örgü Battaniye Yapılışı
Battaniyenin yapımında 6mm tığ kullanabilmeniz mümkün ve 3 renk ip kullanmanız daha güzel olacaktır fakat isterseniz 2 renktede yapabilirsiniz. İp olarak modelde sarfedilen Nako Vega iptir.
Yapılışı;
İlk olarak başlangıç ilmeği oluşturun. Örneğimiz amacıyla 15’in katlarında zincir çekmemiz gerekiyor. Ne kadar uzun olmasını istiyorsanız o kadar 15’in katları.
Yapılışıyla ilgili detaylar amacıyla alttaki videodan istifade edebilirsiniz.
Tam manasıyla Örgü askım örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve o canlı renklerine en az benim kadar çok hayran kalacağınızı düşündüğüm bu güzel örgü modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.
Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir çeyizlik örgü örneklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu İki Taraflı Yeni Örgü linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.
Örgücü Şirin Modelleri Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek emek derledikleri bu güzel tığ işi örgü nasıl yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz kolay gelsin,

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.