Tığ İşi Kolay Bebek Yeleği Yapımı

01.02.2021
2.092
Tığ İşi Kolay Bebek Yeleği Yapımı

Tığ İşi Kolay Bebek Yeleği Yapımı
Tığ ile oluşturulan hem basit hemde çok şeker bir bebek yeleği yapılışı ile karşınızdayız. Şeker tadında bebek yelek modeli yalnızca yaka evresinde çiçek şeklinde bir yer dolgusuz.
Minik küçücük toplardan oluşmuş ve topitop şekeri hatırlatan bu yeleği gerçekleştirme isteyenlerin çok olacağından eminim. Tığ ile yakadan başlanıyor bu harika bebek yelek modeline. Önce gerçekleştireceğiniz bebek yaşına ideal genişlikte zincir çekilerek bebek yelek modeline başlanıyor.
İlk sırada bu zincirlerin üzeri trabzan olarak dolduruluyor. Sonraki sırada ise çiçek şeklini vermeye başlıyorsunuz. Her çiçek yaprağı amacıyla en az 11 boşluk bırakılıyor. Bu ölçü bir yaşındaki bebek amacıyla ideal ölçüdür. Sizler dilerseniz çiçek amacıyla bırakılan boşluk miktarını ikişer ikişer çoğaltarak yapılacak bebek amacıyla ideal duruma getirebilirsiniz.
Zaten bebek yelek modeli videolu yapılışında yeleğin yapılışını ismim ismim göreceksiniz. Tamamen alıntı olan resimlerle paylaştığımız bebek yeleğini yapacaklara şuandan basit gelsin,
https://youtu.be/rc4JWhIDUho

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.