Tığ İşi Kedi Kulaklı Bere Yapımı

29.12.2020
1.793
Tığ İşi Kedi Kulaklı Bere Yapımı

Tığ İşi Kedi Kulaklı Bere Yapımı
Merhaba deryabaykalorgumodelleri,com sakinleri her örgü emek ister ama bu yeleğim hedefiyle o kadar uzun uğraşlar verdim ki… Gerçekten baktıkça gururlanıyorum.
sevgi dolu selamlar, bilhassa örgü bere modelleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve havaların da soğumasından ötürü çocuklarınızın da gündelik hayatta da kullanabileceğiniz bu Tığ İşi Kedi Kulaklı Bere Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.
Tam manasıyla örgücü şirin türlerine aslında çok ama çok yakışır olan ve video ki gibi çocuklar amacıyla ideal boyutta dilerseniz de yetişkinlere göre örebileceğiniz bu yeni örgü bere modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat hanımlar.
Yakın bir vakit evvelce sitemizde paylaşım yaptığımız başka bir anlatımlı bere örgülerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Tığ İşi Bere Örneğina bakmadan geride bıraktığımız çok pişman olur.
Örgücü Şirin Youtube Kanalına detaylı şekilde ve tatlı dille bizler amacıyla emek sunarak anlattıkları bu Tığ İşi Kedi Kulaklı Bere Örgüsü Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.