Tığ İşi Kaynanalar İçin Yelek Modeli Yapılışı

05.07.2019
1.966
Tığ İşi Kaynanalar İçin Yelek Modeli Yapılışı

Tığ İşi Kaynanalar İçin Yelek Modeli Yapılışı
Genç kaynanalara örülecek olan örgü modelleri amacıyla yeni kuşak örgü modeli. Bu model ile örülen her şey çok beğeniliyor.
Örmek, bir şeyler üretmek ve hem de örgü yardımıyla ev bütçesine katkıda bulunmak.. Bütün bunları düşünmek bile harika bir duygu. Bu yüzden örgü örmeyi bilen insanlar, boş vakitlerini muhakkak örgü örerek değerlendirirler. Örgü bilmeyen şahıslar de hep keşke bende örebilsem diye düşünürler. Çok zor gibi görünse de elinize tığ ya da şişi aldıktan sonra ve örmeye başladıktan sonra gerçekte ne kadar kolay olduğunu anlarsınız. Örgü işine ilk kez başlıyorsanız, tercih ettiğiniz ilk örgü modeli kesinlikle bir lif ya da şal modelleri arasından seçeceğiniz bir numune olmalı,
Günümüzde imal edilen kıyafetlerde tür tür katkı malzemesi ve boyalar bulunur. Eğer kaliteli bir markanın kıyafetlerini satın almıyorsanız, ucuz fiyatlarla satın aldığınız kıyafetler yüzünden sağlığınız tehlikede olabilir. Ancak bütün bu riskleri alabilmek yerine, el emeği ürünlerin de önemi ve sayısal değeri bu derece artmış halde iken, sizler de el emeği örgüler kullanın. Genellikle kış aylarında örülmesi gerektiğince kolay olan kolay örgüler kategorilerinde yer alan binlerce modeli örebilir yada çevrenizde örgü ören şahıslardan satın alabilirsiniz. Bu sayede hem ev hanımlarının bütçelerine katkı sağlamalarına yardımcı olmuş olursunuz, hem de güvenle kullanabileceğiniz örgü modelleri sahibi olursunuz. Çocuklarınızın kış boyu cildine ilişki eden atkı, eldiven ve şapkaları, kendiniz örerek onların da mutlu olmasına vesile olursunuz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.