Tığ İşi Kapşonlu Panço Yapılışı

26.12.2020
2.552
Tığ İşi Kapşonlu Panço Yapılışı

Tığ İşi Kapşonlu Panço Yapılışı
Merhaba deryabaykalorgumodelleri,com sakinleri her örgü emek ister ama bu yeleğim hedefiyle o kadar uzun uğraşlar verdim ki… Gerçekten baktıkça gururlanıyorum.
Tığ örgü modeli kapşonlu panço yapılışı anlatımını sizlere sunacağız. Örgü örmeye yeni başlayanların bile basitçe gerçekleştireceği panço modeli ile sizler de çok güzel bir örgü modeli yapabilirsiniz. En kısa vakitte örmeyi deneyeceğim bir numune.
Kışın bayan panço modelleri ile çok güzel bir aksesuar elde edersiniz Genellikle dışarı çıkmak mecburiyetinde iseniz ve çok üşüyen bir bünyeniz varsa sizlere öneririm. Kullanımı rahat ve aslında işe yarıyor. Panço kullanmayı çok severim spor kıyafetlerin üstüne yakıştığı gibi fantezi ipler ile örülürse classic giyim üstüne de çok yakışıyor. Hem de yel geçirmiyor montun amacıylae bile giyilebiliyor. Kapşonlu olması ile benim amacıyla kullanılması hoş bir panço modeli. Harika bir numune zira hem basit hem süratli örebileceğimiz bir numune.
Panço hele bir de kapşonlu panço modeli bayan örgü modelleri arasında süratle yapabileceğiniz. Kolay numunelerin zor olduğu bir örgü modeli. Örgü modeli yapılışını buraya bırakıyorum en yakın vakitte iplerimi alıp döneceğim. Sonucu esasen paylaşıyoruz. Yorumlarda da bulabilirsiniz. Yaptığımız el işi örgü modellerini paylaştığımız sizden gelenler alanında de bulabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.