Tig İşi Havlu Kenari Modeli Yapimi

21.02.2021
1.720
Tig İşi Havlu Kenari Modeli Yapimi

Tig İşi Havlu Kenari Modeli Yapimi
Dantel modeller amacıyla bugün sizlere çok hedefli kullanabileceğiniz çok şık yapımı da çok kolay olan tığ işi kıyı danteli modeli yapımı göstermek istiyorum. Bu dantel modelinin ayrıntılı yapım adımını alttaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.
Çeyiz hazırlıkları yapanlar amacıyla harika dantel modellerinin yapımı göstermeye devam ediyorum. Çeyiz hazırlığı yapan birisi sitemizde yer alan dantel modellerine göz attığı vakit havlu kıyıı danteli, salon vitrin takımı danteli, yatak odası danteli, masa örtüsü, runner gibi çoğu dantel modelini bulup çeyizi amacıyla hazırlayabilir. Bu modelleri verirken sizlere ayrıntılı yapım adımı sahibi olan videolarda verdiğim amacıyla problem yaşamadan kısa sürede harika bir çeyiz hazırlayabilirsiniz.
Kenar dantel modeli yapımı amacıyla burada beyaz Altınbaşak maxi dantel ipi kullanılmış. Tığ olarak ise 10 numara tığ kullanılmış. Bu dantel modelini dilediğiniz renkte yapabilirsiniz. Havlu ortamında tespit edilen desene ya da havlu rengine ideal renkte yapılabilir. Pike takımı kıyıına yapıyorsanız tekrar pike desenine ya da pike rengine ideal renklerde yapabilirsiniz.
Dantel modeli yapımı çok kolay. Tığ işine yeni başlayanlar dahi yapabilir. İlk dantel modeli yapımı amacıyla hem kolay hem de gerektiğince şık bir dizayn olacaktır. Model yapımı da ayrıntılı bir şekilde açıklandığı amacıyla zorluk çekmeden sıkılmadan bu dantel modelini yapabilirsiniz.
Tığ işi kıyı danteli yapımı amacıyla alttaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.