Tığ İşi Dolgulu Yelek Yapımı

25.06.2019
4.025
Tığ İşi Dolgulu Yelek Yapımı

Tığ İşi Dolgulu Yelek Yapımı
Dikişsiz bebek yeleği yapımı örgü modellerinde en çok örülen bebek yelekleri çok sarfedilen olmazsa olmazlardan olan kıyafetler arasında yer almaktadır. Küçük çocuklarınız amacıyla dikişsiz harika yelek modeli amacıyla yazımızdaki video anlatımı izleyerek yapabileceğiniz şok yelek modeli siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Bebek yelekleri örgü tekniklerinde bir çok modeli olan örgüler arasında yer almaktadır. Sayfamızda bir çok bebek yeleği bulunuyor sayfamızı ziyaret ederek dilediğiniz modeli uygulaya bilirsiniz. Veya yazımızın içersinde sizler amacıyla iki link bıraktık üstüne tıklayarak ulaşabilirsiniz. gerçekleştirme isteyen herkese basit gelsin dileklerimi iletiyorum. Yeni örgü modellerinde yine beraber olma dileğiyle hoşçakalın.

Dikişsiz bebek yeleği yapımı
2 ve 3 yaş çocuklar amacıyla uygundur.

2 Renk ip tercihi, dilediğiniz renk seçiminde buluna bilirsiniz.

4 Adet düğme

Tığ olarak sizler elinize yatkın olarak tığ seçebilirsiniz.

İlk olarak zincir çekerek başlıyoruz. Enini ayarlamak amacıyla bel bölümünü çocuğunuza ölçe bilirsiniz. Modelimiz 3 ve 3 çün katları olarak ayarlaya bilirsiniz.

Zincir üstüne çift trabzan olarak yapalım. 5 zincir çekip 2 zincir atlayıp 3 adet çift tarabzan yapıyoruz. Zincir çekmeden iki zincir atlayıp aynı noktaya 3 adet çift trabzan yapıyoruz. Bu şekilde sırayı tamamlıyoruz. Modelimiz renk renk aynı teknik ile devam eden modeldir. Video anlatımında santim ölçüsü verilmiştir. Detaylar paylaşılmıştır. İzleyerek uygulaya bilirsiniz. Kolay gelsin..

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.