Tığ İşi Dolgulu Patik Modeli

27.11.2020
789
Tığ İşi Dolgulu Patik Modeli

Tığ İşi Dolgulu Patik Modeli
Merhaba arkadaşlar sitemize hoşgeldiniz .Videoda kullandığım malzemeleri aşağıdan bulabilirsiniz,Deryabaykalorgumodelleri.com sitemiz sizler amacıyla en güzel örgüleri bularak paylaşıyoruz,
Tığ İşi Dolgulu Patik Modeli amacıyla ilk olarak kırk beş adet trabzan olması gerekiyor modelimiz amacıyla. İki zincir çekelim yalancıyı alalım bir atlayıp başka trabzana batalım üç zincir aynı yere tekrar batıyoruz iki atlayıp üçüncüye batıyoruz. Arada üç zincir tekrar aynı yere batıyoruz yalancıyı alıyoruz üçüncü trabzanın başına batıyoruz arada üç adet zincir çekiyoruz aynı yere tekrar batıyoruz yalancıyı alıyoruz. Tekrar üçüncü trabzanın başına batalım üç zincir çekelim aynı yere tekrar batalım üçüncü trabzana batalım üç zincir çekelim aynı yere tekrar batalım yalancıyı alalım.
Zincir çekmiyoruz üçüncü trabzana batalım. Üç zincir çekelim aynı trabzana tekrar batalım tekrar yalancıyı aldık üçüncü trabzana batalım. Üç zincir çekelim aynı trabzana tekrar batalım. İlk başta batarken bir adet atladık o yüzden yan kısımda bir daha atlayacağız başkaine batalım bu kısım normal patiğimizin alt alanı buraya model uygulamadık buraya normal trabzan yapıyoruz.
Çeyizlik Kolay Patik Yapımı
Yalancıyı alalım ilk trabzana belinden dolayalım bir kere batalım ikinci batışını amacıylae batalım bir daha batalım bir önden alalım. İki adet amacıylae batalım iki zincir çekelim iki adet daha amacıylae batacağım iki trabzan. Yalancıyı alalım belinden batalım önden alalım bir trabzan yapalım amacıylae iki trabzan yapalım iki trabzan yaptık şimdi iki zincir çekelim. İçine tekrar iki adet trabzan yapıyoruz yalancıyı alalım şimdi buradaki yalancıyı belden dolalyalım.
Yaptıkça kıvrılacak tekrar yalancıyı alalım batalım amacıylae iki trabzan yapalım iki zincir çekelim içerisine tekrar iki adet trabzan yapıyoruz yalancıyı alıyoruz tekrar beline doluyoruz. İçerisine iki adet trabzan yapalım iki zincir çekelim tekrar iki adet trabzan yapalım yalancıyı alalım tekrar belinden doluyoruz yani arkadaşlar burada yapacağımız prosedür evvelce öne batıyoruz alıyoruz. Sonra amacıylae iki adet trabzan yapıyoruz iki zincir çekip tekrar amacıylae iki trabzan sonra bir kere daha batıyoruz ve derhal yandaki motifimize geçiyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.