Tığ İşi Crop Süveter Yapılışı

23.03.2022
652
Tığ İşi Crop Süveter Yapılışı

Tığ İşi Crop Süveter Yapılışı
Tığ işi süveter modelini tığ işi eteğimize grup olarak hazırladık. Ben crop model olarak yani normal ölçülere göre biraz daha kısa hazırladım . Etek üstü olacağı amacıyla ben bu şekilde tercih ettim . Ancak normal ölçülere göre de ayarlanabilecek bir modeldir.
Videoda süveteri 1-2 yaş uyumlu hazırladım . Ancak kaç yaş amacıyla dilerseniz yapabileceğiniz şekilde anlatmaya çalıştım elimden geldiğince. Takıldığınız noktalarda ya da gövde ayarlamada yardım amacıyla yorumlar kısmına yazabilirsiniz. Elimizden geldiğince yardımcı olmaya yanıt vermeye çalışıyoruz
Burada hem görseller hem de videolar sizlere yardımcı oluyor. Bu videoları izleyerek işin püf noktalarını görebiliyor, basit bir şekilde prosedür yapabiliyorsunuz.
Örgü konusu ile ilgili bir şey bilip bilmemeniz mühim değildir. Bu anlatımlar yardımıyla öğrenmeye açık olan herkes lüzumlu olan bütün verileri alabiliyor.
Bu amaçla de videolar amacıyladeki anlatımları her vakit önemseyin ve prosedüreli bebek yelekleri resimli görsellerine her şekilde bakmalısınız.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.