Tıg İşi Bebek Battaniye Modeli Yapılışı

01.05.2021
1.561
Tıg İşi Bebek Battaniye Modeli Yapılışı

Tıg İşi Bebek Battaniye Modeli Yapılışı
Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler doğrulusunda dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, bilhassa battaniye örnekleri isteyenlerin muhakkak ama muhakkak göz atmasını içtenlikle tavsiye ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere göstermek amacıyla heyecanlandığım bu Tığ İşi Bebek Battaniye Örgüsünü sitemize ekliyoruz meleklerim.
Tığ İşi Bebek Battaniye Örgüsü
Tam manasıyla Hobisever örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve benim de gördüğüm andan itibaren en kısa sürede örmek amacıyla fırsat kolladığım bu güzel battaniye modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.
Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir çeyizlik battaniye modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Tığ İşi Burgulu Battaniye Örgüsüna bakmadan geçmeyin derim.
Hobisever Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek emek derledikleri bu Tığ İşi Bebek Battaniye Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.