Tig İsi Bayan Babet Patik Yapılışı

02.05.2020
9.596
Tig İsi Bayan Babet Patik Yapılışı

Tig İsi Bayan Babet Patik Yapılışı
Sevgili arkadaşlar bu konumuzda tığ işi dolgulu fiyonklu bayan patik yapımı konusunu anlatımlı olarak size sunuyorum. Tığ işi fiyonklu bayan babet patik yapılışı hiç kuşku yok ki çok hoşunuza gidecek bir konu. Ben bu fiyonklu bayan patik yapımı videosunu Örgü hayatım youtube kanalında görünce çok hoşuma gitti ve derhal bu fiyonklu bayan patik yapımı konusunu takipçilerimle paylaşayım dedim.
Yapacağım bu model ön kısmına ben bir adet fiyonk yaptım. Siz dilerseniz dilerseniz fiyonk yapabilirsiniz, düz bırakabilirsiniz, dilerseniz değişik bir örgü motif değişik bir aplike çeşidi ile süsleyebilirsiniz. Emoji gibi yani göz burun ağız bırakabilir ya da çiçek aplike desenleri kullanabilmeniz mümkün. Hatta hiçbir şey koymadan bile tek başına çok güzel olduğunu düşünüyorum.
Fiyonklu Bebek Patik Yapımı
Bu fiyonklu bayan patik modelimiz 37 numara ayaklar amacıyla uygun. Siz dilerseniz zincir adetlerini çoğaltarak yada azaltarak patik numarasını ayarlayabilirsiniz.
Bu fiyonklu bayan patik yapımı amacıyla lüzumlu malzemeler
İki renk ip kullandım ( Siz dilerseniz tek renk kullanabilmeniz mümkün yada 3 renk kullanabilmeniz mümkün.) İpimiz patik ipi ve Ören Bayan Dora marka ip kullandım ben.
Tığ olarak 3 numara tığ kullanabilmeniz mümkün
İlk olarak mavi ip ile başlıyoruz ve 5 adet zincir çekerek başlıyoruz. İlk yaptığım zincirin amacıylae bakatark birleştiriyorum. Böylece halka yapmış olduk.
Ve bu halkamızın amacıylai 16 adet çift trabzanla dolduruyoruz ve sonra ilk yaptığımız trabzana batarak kitliyoruz. Böylece örgü fiyonklu bayan patik modelimizin yapımında tamamına yakın çift trabzan kullanıyoruz ve esasen patiğimizin örgü desenini meydana getiren şey çift trabzan oluyor.
Şimdi sizi fiyonklu patik yapımı videosu ile baş kafaya bırakıyorum.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

five × 2 =

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.