Tetris Lif Modeli Yapılışı

22.05.2021
1.759
Tetris Lif Modeli Yapılışı

Tetris Lif Modeli Yapılışı
Banyo lif modelleri gerektiğince sevilen el işleri arasına yer almaktadır. Model alternatifi çok olması her kesime hitap etmesi lif yapılışında gerektiğince faktör olmaktadır. Sipariş alan hanımlarımızda ev bütçesine gerektiğince yarar sağlamamaktadır. El işleri ev hanımları gelir kaynağı olmaktadır. Farklı model seçeneklerini sitemizde bulabilirsiniz.
Tetris lif modeli yapılışı
3 Renk lif ipi kullanımı
Elinize yatkın tığ seçimi
Yapılışı: Uç uca dört fıstık yapalım beşinci fıstık açık fıstık olacak bir fıstık atlayıp ikinci fıstık amacıylae açık fıstık yapalım ikisini beraber kapatalım. Tepesine ve yanına açık fıstık yapalım beraber kapatalım, tekrar aynı prosedürü yapalım üç kutu oluşturmuş olduk üçe üc boyutunda kare küçük parça hazırlıyoruz.
Devamında ikinci renk ip ile devam ediyoruz. Aynı mantık ile kare oluşturalım toplamda beş kare olacak üç beyaz ip ile iki lila ip ile kareleri oluşturalım.
Yapmış olduğumuz uzun kare parçanın orta kısmından değişik renk ip ile devam ediyoruz. Kutu yöntemi ile belirli noktada üç sıra örüyoruz. Diğer renk ip ile tekrar aynı işlemler uygulanarak modelin şeklini oluşturuyoruz. Detaylı anlatımı amacıyla videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin,

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.