Tek Parça Bebek Yeleği Kaç ilmekle Başlanır

23.12.2020
2.484
Tek Parça Bebek Yeleği Kaç ilmekle Başlanır

Tek Parça Bebek Yeleği Kaç ilmekle Başlanır
Merhaba deryabaykalorgumodelleri,com sakinleri her örgü emek ister ama bu yeleğim amacıyla o kadar uzun uğraşlar verdim ki… Gerçekten baktıkça gururlanıyorum.
Bebek örgülerine bu sayfamızda erkek bebek örgü yeleği modelleri isimli bu sayfamız ile kısa bir aradan sonra yer vermeye devam ediyoruz.
Tek parça durumunda oluşturulan ve ayıcık motifi eklenerek örülen bebek örgü modeli. Roba, yaka ve kol ilmek sayıları ile beraber paylaşılmıştır.
Günümüzde özel bir armağan amacıyla bayanlar kendi el emekleri ile elde ettikleri örgüleri tercih ediyor. Genellikle basit ve basit örgü modelleri armağanyi alacak bireyi kendini özel hissetmesine namacıyla olmaktadır. Bu çerçevede siz de armağan alabilmek dilediğiniz tür – tür internet site ve mağazaları dolaşmak yerine örgü modellerine bakarak dilediğinizi örebilir ve en özel armağanyi kısa sürede hazırlayarak sevdiğinize sunabilirsiniz. Erkekler kendi amacıyla oluşturulan bir örgüler erkeğin kalbinin hoşnut olmasını sağlar. Siz de erkeğin kalbini kazanmak istiyorsanız, kalbe giden bu yolu tercih ederek ona kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.