Su Gibi Yelek Örneği

10.09.2020
2.911
Su Gibi Yelek Örneği

Su Gibi Yelek Örneği
Hanımlar melekler doğrulusunda sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun hanımlar, bilhassa örgü bayan yelekleri arayanların muhakkak ama muhakkak bakmasını şiddetle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak amacıyla sabırsızlandığımız bu Tığ İle Bayan Yelek Örgü Yapılışını sitemize ekliyoruz meleklerim.
Tam manasıyla Sevdanın Örgü Yeleklerine aslında çok ama çok yakışır olan ve son vakitlerde gelin çeyizlerinin de olmazsa olmazlarından olan bu Yelek Örgü Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.
Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Anlatımlı Yelek Modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok şık bulduklarını dile getirdikleri bu
Sevdanın Örgü Evi Youtube Kanalına içten dille ve ayrıntılı şekilde bizler amacıyla anlattıkları bu Tığ İle Bayan Yelek Örgü Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.