Son Model Bebek Yelekleri

17.01.2021
4.601
Son Model Bebek Yelekleri

Son Model Bebek Yelekleri
Erkek çocuk yeleği yapılışı çok sorulan bir modeldi. Paylaştığımız bilgilerden faydalanarak çocuklarınıza örgü yelek örebilirsiniz. Tüm olarak örülen yeleğin yapılışını ayrıntılı bir şekilde bizlere izah eden Ümmü hanıma ne kadar teşekkür etsek azdır. ÖRGÜ AŞKI kanalında yayınlamış bulunduğu bu yeleği gerçekleştirme dilerseniz ilmek sayılarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Bir çok bayanın ilgi alanına giren örgü modelleri bu sefer erkek bebekler amacıyla ata yeleği yapımı ile gündeme geliyor. Geçmişten şu vakita kadar kadar aniden çok örgü modelleri vakit vakit moda olabiliyor ve o devre içersinde sık sık tercih ediliyor.
Öyle ki örgü modellerinin vakitsiz moda olarak adlandırılması da son derece muhtemeldir. Her ne kadar doğacak bebekler amacıyla hazır kıyafetler alınsa da bebekler doğmadan evvelce ya da doğduktan sonra da örgü işi ile onlara kıyafetler hazırlamak daha eğlenceli oluyor.
Videoda kullandığım malzemeleri aşağıdan bulabilirsiniz.Benim yaptığım yelek 1-5 , 2 yaş bebekler için uygundur.Herhangi bir sorunuz varsa yorumlar kısmından yazabilirsiniz.Kolaylıklar dilerim,
MALZEMELER
Nako Elit Baby” marka ip(Asker Yeşili)
Nako Elit Baby” marka ip(Krem Rengi)
Nako Elit Baby” marka ip(Küf Yeşili)
3 numara misinalı şiş
Makas
İlmek Belirleyici
Dikmek için iğne ve iplik
4 Adet düğme
2 Adet ilmek tutucu
Tığ

orguaskii

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.