Şiş İle Bayan Yeleği Yapımı

11.09.2021
911
Şiş İle Bayan Yeleği Yapımı

Şiş İle Bayan Yeleği Yapımı
Hanımlar bilhassa bu mevsimde bahar aylarında vazgeçilmezim olan bu örgü modeli benim gerektiğince hayranı olduğum ve sizinde çok beğeniceğize emin olduğum Ajurlu Fıstık Örgü Bayan Yeleği Örneğini paylaşıyorum. Her ne kadar başlarda zor görünse de emin olun biraz fedakarlık ve emek neticesi görkemli bir el emeğine sahip olacaksınız.
Ajurlu Fıstık Örgü Modeli’ni ister çocuklarınıza ister kızınızın çeyizine dilerseniz de komşunuza ve ya arkadaşınıza ömürlük güzel değerli şekilde armağan edebilirsiniz, tamamiyle sizin kendi zevkinize kalmış.
Ajurlu Fıstık Örgü Örneği’ni Ören Hanım çok güzel ve açıklayıcı şekilde anlatmış, Türkçe video ile birlikte paylaşıyorum. Ajurlu Örgü Yapımı’nı bitirdikten sonra fotoğrafını göndermeniz beni gerektiğince çok mutlu eder bayanlar.
Canınız değerliniz çocuklarınızın güzelliğine güzellik katacak ve üşümemesini sağlayacak Fıstık Motifli Bebek Beresi Modeli’ne bakmanızı tavsiye ederim.
Eminim hepimiz kızlarımızın çeyizinin gösterişli ve bol tür olmasını isteriz değil mi? O vakit tamda gereksiniminiz olan Çeyizlik Şal Modeli’ne bakmayı sakın kaçırmayın, gerektiğince açıklayıcı ve deneyimini katarak bizlere Ajurlu Fıstık Örgü Tanıtım Video’sunu hazırlayan Ören Hanım’a teşekkürü borç biliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.