Şeritli Bebek Battaniyesi Modeli Yapımı

30.06.2020
1.604
Şeritli Bebek Battaniyesi Modeli Yapımı

Şeritli Bebek Battaniyesi Modeli Yapımı
Şeritli bebek battaniyesi modeli yapımı ufak basit motiflerle oluşturulan harika battaniye modelini siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı basit görselliği harika olan bebek battaniye modelini herkes rahatlıkla uygulayabilir.
Bebek battaniyesi modelleri sayfamızda değişik örnekleri de bulabilirsiniz. Tunus işi battaniye modeli ve tığ işi bebek battaniye çalışmalarımız
Renk alternatifi sizlerin seçimine kalmıştır. Çoğul renk seçimi ya da iki renkli olarak çalışabilirsiniz. Motif ayrıntılı örneğimizi dilerseniz kırlent yapımında kullanabilirsiniz. Farklı tığ işi modellerinde örneği kullanabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda yine beraber olma dileğiyle hoşçakalınız..
Şeritli bebek battaniyesi modeli yapımı
Model anlatımında 6 renk ip tercih edilmiştir.
İp ve elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.
İlk olarak sihirli halka yapalım, üç zincir çekelim ve üçlü trabzan tekniği uygulayalım, yan yana üç adet üçlü trabzan yapıyoruz aralarda üç zincir çekelim ve motifi tamamlayalım, devamında motifleri birleştirme tekniği uyguluyoruz. Deneyecek olan arkadaşlarımıza şuandan basit gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.