Serçe Ayaği Örgü Modeli Yapımı

07.03.2021
2.023
Serçe Ayaği Örgü Modeli Yapımı

Serçe Ayaği Örgü Modeli Yapımı
Merhaba sevgili ziyaretçilerimiz, günümüz anlatımlı örgü eğitim videomuzda serçe Ayagı örgü modelinin yapılışını paylaşıyoruz.
Serçe Ayağı örgü modelinin yapılışını Türkçe anlatımlı videolu olarak paylaşıyoruz. Yelek, bere, atkı ve hırka gibi nerede kullanacağınıza tamamiyle sizin karar verebileceğiniz bir örgü modeli. Ben bu modeli bebek yeleğinde denedim ve çok güzel bir model meydana çıktı. Siz ilk olarak serçe parmağı örgü modelinin nasıl yapıldığını öğrenin ardından ise modelin nerede kullanacağına siz karar verin.
serçe ayaği Örgü Modeli Birlikte yapalım Görmeyenleriniz amacıyla buradan belirtmek istedim. O modeli beğenenleriniz çok oldu. serçe ayaği örgü modeli de sıralı kesme şeker örgü modeli gibi her yerde kullanılabilir. Ne yapacağınıza karar verip örmeye koyulabilirsiniz.
Bir modeli öğrenmek amacıyla saatlerinizi harcamaya lüzum yok. Bir kaç dakika içersinde öğrenip yapabileceğiniz örgü videolarını paylaşıyoruz genellikle. Aşağıdaki videoda serçe ayaği örneği de 10 dakikada anlatılmıştır,

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.