Sepette Tavşan Lif Modeli Yapılışı

31.03.2021
1.927
Sepette Tavşan Lif Modeli Yapılışı

Sepette Tavşan Lif Modeli Yapılışı
Merhaba hanımlar şimdi sizlere sepette tavşan lif modeli yapımı paylaşacağım. Lif modeli yapımını dilerseniz eve katkı hedefli da yapabilirsiniz.
Malzemeler
4 adet lif ipi
Tığ
Makas
Sepette Tavşan Lif Modeli Yapımı
Lif yapımı amacıyla 6 motif ile yapılmaktadır. 3 zincir çekelim 2. zincire 1 fıstık yapalım kapatalım. İlmeği genişletelim tepeye 1 fıstık yapalım kapatmadan dibine 1 fıstık daha yapalım ikisini bir kapatalım. Tepeye 1 fıstık yapalım kapatalım 1 zincir çekelim tepeye 1 fıstık dibine 2 fıstık yanına 1 fıstık daha yapalım.
Hepsini aniden kapatalım. Tepeye 1 fıstık yapalım dibine bir adet fıstık yapalım ikisini bir kapatalım. Tepeye 1 fıstık yapalım kapatalım 1 zincir çekelim tepeye 1 fıstık dibine 2 fıstık yanına 1 fıstık daha yapalım. Hepsini aniden kapatalım. Tepeye 1 fıstık yapalım dibine bir adet fıstık yapalım ikisini bir kapatalım.
Tepeye 1 fıstık yapalım kapatmadan dibine 1 fıstık daha yapalım ikisini bir kapatalım. Tepeye 1 fıstık yapalım yapalım kapatalım 1 zincir çekelim tepeye 1 fıstık dibine 2 fıstık yanına 1 fıstık daha yapalım. Hepsini aniden kapatalım. Tepeye 1 fıstık yapalım dibine bir adet fıstık yapalım ikisini bir kapatalım. Tepeye 1 fıstık yapalım kapatalım 1 zincir çekelim tepeye 1 fıstık dibine 2 fıstık yanına 1 fıstık daha yapalım.
Bu şekilde arttırma prosedürü yaparak taban alanı yapalım yaptığımız parça gibi 5 adet daha parçadan yapalım. Bu güzel lif modeli yapımı amacıyla Sevilayın Renkli Dünyası Youtuba Kanalına çok teşekkür ederiz. Çok beğeni alan Ananas Kese Lif Modeli Yapımına da bakmanızı tavsiye ederiz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.