Şekilli Kare Lif Yapılışı

06.01.2020
3.360
Şekilli Kare Lif Yapılışı

Şekilli Kare Lif Yapılışı
Şekilli kare lif yapılışı gerektiğince şık olan bir lif örneğidir. Kare lif sevenler bu modeli severek uygulayacağını düşünüyoruz. İstediğiniz renk seçimini yapabilirsiniz. Modelde dört renk kullanılmıştır sizler elinizde kalan lif iplerinizi değerlendire bilirsiniz.
El işlerinin en çok tercih edileni lif modelleri olmaktadır. Farklı şekilleri ve bir çok modeli tespit edilen geniş numune modeli bulunmaktadır. Sayfamızı ziyaret ederek Bir çok lif işlevini gerçekleştirmesine ulaşabilirsiniz. Hem de yazımızın amacıyladeki linke tıklamanız yeterli olacaktır.
Sipariş alan arkadaşlarımızda şekilli kare lif örneğini siparişleri amacıyla düşüne bilirler. Nişan bohçalarına grup lif numuneleri ve şık lif modellerini sayfamızda bulabilirler. Yeni lif modellerinde yine beraber olma dileğiyle hoşçakalınız.
Şekilli kare lif yapılışı
5 Renk lif ipi kullanımı
Elinize yatkın tığ seçimi
İlk olarak üç zincir çekip fıstık yapalım, üst üste 11 fıstık yapıyoruz. Bir üst sırada kutu yöntemi çalışıyoruz. İlk sıra başında tek fıstık yapıp kapatalım sonra çift fıstık yapıyoruz. Şekilli model 11 kutu başlatıp her sırada azalmaktadır. Parça üçgen şeklini alıyor başka renk iple devam ediyoruz. Kare parça şeklini veriyoruz. Detaylı yapılışı amacıyla video anlatımını izleyerek yapabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şuandan basit gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.