Şal Yaka Cepken Yelek Modeli

09.12.2020
1.424
Şal Yaka Cepken Yelek Modeli

Şal Yaka Cepken Yelek Modeli
Kız ve erkek bebeklere çok yakışan bu ponponlu bebek yeleği, bebekler ve çocuklar üstünde çok ama çok güzel duruyor. Hem de uzun kollu bebek hırkası olarakta örebilirsiniz.
Hem hırka hemde yelek olarak örebileceğiniz bir örgü modeliyle karşınızdayız. Paylaşacağımız bu güzel tabiki de Gönül hanımın. Her modeli Gönül hanımdan öğreniyorum. Kendisi o k kadar açıklayıcı örgüler paylaşıyor ki diğer örgülerden gerçekleştirme bile istemiyorum. Şimdiki paylaşılan model ise kız ve erkek bebekler amacıyla kullanılabilen Şal bebek yeleği modelidir.
Şişle örülen bebek örgüleri paylaşımımıza bununla devam ediyoruz. Kolay sevimli yelekler örmek istiyorsanız bu numune tamda sizlere göre. Açıklayıcı video yardımıyla yelek ve hırka yapımı amacıyla kullanıla örgü modelleri ve ilmek adetlerini öğrenebileceksiniz. Örgü örmeyi seven hanımlar Gönül hanımın bu yeleklerinden gerçekleştirme dilerseniz videoyu izlemelisiniz.
Bebek yelekleri örmek size zor mu geliyor? Yapmaya korkuyor musunuz? O durumda kötü düşünmeyi aklınızdan çıkarın ve paylaştığımız anlatımlı örgülere bir göz atın. İstediğiniz her yeleği yapabileceğinize inanın. Yapmanız gereken şey videolu anlatımlı bebek örgülerini izlemek ve örmek dilediğiniz bebek örgüsünün yapılışını öğrenmek.
Aşağıdaki video ile bahsedilen şal yaka bebek yelek ve hırkasının yapım aşamalarını öğreneceksiniz. Şişlerinizi ve bebe yünlerinizi hazır edip öğrenmeye koyulabilirsiniz,

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.