Renkli Tomurcuklu Örgü Modeli Yapımı

02.05.2021
1.268
Renkli Tomurcuklu Örgü Modeli Yapımı

Renkli Tomurcuklu Örgü Modeli Yapımı
Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, bilhassa örgü örnekleri örmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve benim de aslında gördüğüm ilk andan itibaren sizlere göstermek amacıyla sabırsızlandığım bu Renkli Yeni Tomurcuk Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.
Renkli Yeni Tomurcuk Örgüsü
Tam manasıyla şerifenin örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve şayet dilerseniz de sevdikleriniz amacıyla örüp hediyelik niyetine tercih edebileceğiniz bu anlatımlı örgü modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.
Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir güzel örgüler den olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını dile getirdikleri bu Kırık Tuğla Desenli Örgü linkine tıklamadan geçmeyin derim.
Şerifenin Örgü Dünyası Youtube Kanalına tatlı dille ve ayrıntılı şekilde bizler amacıyla emek emek derledikleri bu Renkli Yeni Tomurcuk Örgü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.