Renkli Bebek Battaniyesi Modeli Yapımı

24.05.2021
1.963
Renkli Bebek Battaniyesi Modeli Yapımı

Renkli Bebek Battaniyesi Modeli Yapımı
Tığ işi bebek battaniyesi modeli yapımında burada gri sarı ve beyaz olarak 3 değişik renkte bebe yünü kullanılmış. Kullanılan bu ipler bebeklere ideal olmasından gerektiğince yumuşak dokulu bir battaniye modeli yapılmış. Battaniyeyi yapar iken kız ya da erkek bebekler amacıyla ideal renkleri seçip istediğiniz gibi bu battaniyeyi yapabilirsiniz. Hem de battaniyeyi tamamladıktan sonra iç kısmına tekrar bebeklere ideal olan kumaşlardan geçirerek daha güzel daha dolgun bir battaniye modeli elde edebilirsiniz.
Bebekleri amacıyla hazırlık yapan annelere bugün harika bir battaniye modeli yapımı göstermek istiyorum. Hem kız hem de erkek bebeklere ideal olarak yapabileceğiniz bonibon bebek battaniye modeli renkleri ile ilgi çekecek çok şık bir model. Bu battaniyenin ayrıntılı yapım adımını alttaki videodan takip edebilirsiniz.
Bebekler amacıyla oluşturulan örgü işlerinden birisi de battaniyeler oluyor. Hem şiş örgüsü ile hem de tığ işi ile yapabileceğiniz gerektiğince değişik battaniye modelleri yer almakta. Ben bugün sizlere tığ işi ile yapılmış olan bir model göstermek istedim. İlerleyen zamanlarda tekrar sizlere hem tığ işi ile hem de şiş örgüsü ile yapılmış olan yeni modellerde göstermeye deva edeceğim.

https://youtu.be/eu03vh6m6hw

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.