Renkli Bebek Battaniye Yapılışı

12.11.2021
862
Renkli Bebek Battaniye Yapılışı

Renkli Bebek Battaniye Yapılışı
Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler doğrulusunda dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, bilhassa battaniye örnekleri isteyenlerin muhakkak ama muhakkak göz atmasını içtenlikle rica ettiğim ve inşallah ördüğünüzden sonra evinize hava katacak olan bu Battaniye Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.
Battaniye Örgü Yapımı
Tam manasıyla pamuk örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve son vakitlerde çeyizlik örgü çeşitlerinin de olmazsa olmazlarından olan bu battaniye modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.
Yakın bir vakit evvel sitemizde yayınladığımız başka bir yeni battaniye örgülerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Tunus Örgü Yapımına bakmadan geride bıraktığımız çok şey kaçırır.
Pamuk Örgüleri Youtube Kanalına tatlı dille ve içten şekilde bizler amacıyla emek emek derledikleri bu Battaniye Örgüsü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

https://youtu.be/5CDbq4JbcQU

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.