Rengarenk Örgü Lif Yapılışı

24.05.2020
1.744
Rengarenk Örgü Lif Yapılışı

Rengarenk Örgü Lif Yapılışı
Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize çok büyükte sevgi dolu merhabalaaar, bilhassa tığ işi renkli lif modelleri arayanların muhakkak ama muhakkak bakmasını şiddetle rica ettiğim ve son vakitlerde çeyizlik liflerinde olmazsa olmazlarından olan bu Rengarenk Örgü Lif Yapımını sitemize ekliyoruz bayanlar.
Tam manasıyla Örgücü Teyze Liflerine aslında çok ama çok yakışır olan ve kendi beğendiğiniz canlı renklerde ve ya evde çoğalan ipleriniz ile tercih edip güzel vakitlarda keyifle kullanabileceğiniz bu Örgü Lif Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.
Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Anlatımlı Örgü Lif Modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu 3 Boyutlu Kolay Çiçekli Lif Yapılışına bakmadan geçmeyin derim.
Örgücü Teyze Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla anlattıkları bu Rengarenk Örgü Lif Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.